Rūbai

Skirtstomi į reklamai, verslui ir darbui. Svarbu, kad dėvintys mūsų rūbus jaustųsi pasitikinčiai, gražiai ir patogiai, kad ir ką beveiktų. To ir siekiame.

Rūbai

Reklamai

Tai drabužiai ir aksesuarai reklamai: marškinėliai, kepuraitės, džemperiai, striukės, polo marškinėliai, skėčiai, rankšluosčiai, maišeliai, krepšiai ir kt. Renginio ar reklaminės akcijos nuotaiką padės kurti specialiai parinkta apranga. Jūsų paženklintą aprangą ir aksesuarus dalyviai devės ir vėliau, todėl taps Jūsų prekės ženklo ambasadoriais.

Panaudojimas

Promo renginiam

Sporto renginiams

Reklaminėms akcijoms

Konkursams

Turizmui

Šventėms

Mokslo įstaigoms

Rūbai

Verslui

Tai verslui skirta apranga: įvairių formų marškiniai, marškinėliai ir polo marškinėliai, žiurstai, korporatyvinės striukės bei aksesuarai. Jūsų verslo įvaizdį kuria ir kolektyvo apranga. Stilinga ir patogi apranga suteiks dar daugiau pasitikėjimo darbuotojams bei kurs profesionalų ir patikimą įvaizdį.

Panaudojimas

Administracijai

Kirpykloms

Bankams

Grožio salonams

Viešbučiams

SPA centrams

Restoranams

Sporto klubams

Barams

Prekybos centrams

Taksi

Rūbai

Darbui

Tai darbui skirta sertifikuota aukštos kokybės apranga: marškinėliai, polo, striukės, švarkai, liemenės, kelnės, kombinezonai, darbo batai, flysai, atšvaitinė apranga ir aksesuarai. Dirbant sunkų darbą svarbu, kad visi profesionalai jaustųsi patogiai, šiltai ir sausai. Mūsų darbo rūbai padės tai užtikrinti net dirbant atšiauriausiomis sąlygomis.

Panaudojimas

Statyboms

Laivybai

Logistikai

Gamykloms

Sandėliui

Montavimui

Auto servisui